Паливозаправний пістолет з лічильником

2000

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Паливозаправний пістолет з вбудованим лічильником & ndash; це абсолютно нове рішення для контролю заправляється кількості палива (дизельне паливо, гас, бензин).

Ця нова розробка яка дозволяє з максимальною точністю контролювати обсяг палива, що заправляється. Рішення лічильника всередині пістолета повністю виключає залишок палива в заправному шлангу. Лічильник абсолютно не піддається накрутці, продувці повітрям від насоса & ndash; він вважає тільки рідке паливо (докладний відео можна знайти за посиланням внизу опису). Електронні компоненти з метою безпеки повністю відокремлені від трубопроводу, це гарантує 100% безпеку під час експлуатації пістолета (навіть якщо батарея живлення дисплея повністю розрядиться – пістолет буде пропускати паливо).

Легкість монтажу & ndash; досить просто приєднати пістолет з лічильником до заправного шлангу. Простота експлуатації – на великий цифровому дисплеї відображається в літрах кількість заправленого палива, для скидання показань досить натиснути на кнопку. Міцний, надійний, добре захищений корпус дисплея абсолютно виключає потрапляння вологи всередину. Вбудована батарея живлення забезпечує 2-х річну безперервну роботу лічильника! Висока точність вимірювання лічильника & ndash; похибка до 0,5%.

Принцип вимірювання лічильника & ndash; турбіна (ротор) яка забезпечує високу точність вимірювання в широкому діапазоні, вона практично не має опору і прекрасно підходить для вимірювання багатьох видів рідин.

Лічильник заправного пістолета має особливості:

  • Наочний, зручний облік палива, що заправляється;
  • Компактність, простота монтажу та експлуатації;
  • Не піддається накрутці, намотуванні повітрям;
  • Висока точність вимірювання (похибка ±0,5%);
  • Не вимагають додаткового обладнання;
  • Міцний алюмінієвий корпус;
  • Електронний дисплей і Паливна камера ізольовані;
  • Максимальна комплектація від Постачальника.

ТЕХНІЧНІ характеристики паливозаправного пістолета з вбудованим лічильником:

З'єднання:BSPT / NPT1" (вн.різьба)
Максимальний тиск:2,5 бар
похибка:±0,5%
Діапазон вимірювання:20 & ndash; 75 л./хв.
Дозволені рідини:Дизель, гас, Бензин
Робоча температура:-10~+60℃
вбудована батарея живлення:AAA × 2 шт.
безперервний час роботи батареї:2 роки
LCD дисплей:6-ти розрядний
Вага:1.3 / 1.4 кг.

Паливозаправний пістолет-механічний, тобто без автоматичного відсікача, це обумовлено принципом вимірювання вбудованого лічильника. Автоматичні пістолети з вбудованим лічильником не виготовляються.

Якщо необхідно використовувати, або вже використовується автоматичний пістолет (з автоматичним відсікачем) тоді для контролю заправляється палива можливе використання лічильники серії WL, детальніше за посиланням.

Застосування заправних пістолетів з вбудованим лічильником палива:

Паливозаправний пістолет з вбудованим лічильником і цифровим дисплеєм легко встановлюються на бензовози, АЗС, цистерни, станції переливу, станції перекачування, бункеруванні палива, роздачі палива, дозаторах палива як основний або замість рідного роздавального крана.< br>Витратоміри палива здатні без додаткового обладнання повністю організувати контроль заправляється або переливається палива.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.