Растрова карта України

850

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

З виходом у світ нової прошивки для туристичних приладів Garmіn (для серій Colorado,Oregon та Dakota), яка підтримує роботу з растровими картами з'явилася потреба в самих картах. Багато статей та інструкцій в просторах Інтернету на тему, як самому зробити таку карту, але кожен з представлених методів потребує певного професіоналізм в області розробки картографії, часу, навичок роботи як з ПК, так і навігаційним приладом, не кажучи вже про недоліки всіх наведених методів і ризик потрапляння приладу в сервісний центр.

топографічна карта

Саме тому ми вирішили створити вже готовий варіант Растрової Топографічної Карти України Генштаб СРСР з масштабом 1:100000 для приладів Garmіn. Над картою працювали фахівці, які ретельно підібрали весь необхідний матеріал і зробили безліч тестів на сумісність з приладами і точність прив'язки координат до листів з картографічними даними в реальних польових умовах. Також для полегшення вибору необхідного регіону і для найбільш правильного сприйняття карти приладом її було об'єднано в 144 листи замість 576 й позначено назвами регіонів. На кожному листі міститься певний регіон України - тому Ви з легкістю можете обрати необхідний сектор куди плануєте подорож, включити його, і насолоджуватись чіткою картинкою з безліччю необхідних для Вас туристичних даних.

Величезна кількість людей починаючи від звичайних туристів і закінчуючи мандрівниками, рибалками та мисливцями звикли використовувати свою паперову карту, яка вже перевірена часом, але постійно задавалися питанням: "А чи можливо перенести мою паперову карту в якій-небудь компактний прилад?". Ми дали відповідь на це питання. Тепер Вашу картку в спеціальному форматі для приладів Garmіn можна придбати у нас за помірною ціною.

На Растрової топографічній карті "Україна Генштаб СРСР" з масштабом 1:100000 представлена вся необхідна інформація для туристів, рибалок і мисливців, а саме: основні дороги,шосе, грунтові дороги,туристичні стежки, дані висот, річки, потоки, струмки, озера і такі стратегічні об'єкти, як аеропорти, залізничні станції, автозаправки, полігони, місця відпочинку і т. д.

З завантаженої в прилади Garmіn картою "Україна Генштаб СРСР 1:100000" Ви можете бути впевнені, що ніколи не заблукаєте і на екрані Вашого приладу будуть тільки перевірені роками дані, щодо місцевості.

topo2

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.