I-SEE маяк

2300

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
 • 1 рік (на усі товари)

I-SEE маяк це спеціальний прилад, основним завданням якого є повернення (чи збільшення шансів на повернення) викраденого автомобілю.

У стані спокою маяк знаходиться у режимі сну. Прилад є автономним, не потребує прямого підключення до джерел живлення та виходить на зв’язок згідно розкладу, який ви самостійно задаєте у мобільному додатку.

Оскільки I-SEE маяк не потребує підключення до системи автомобілю, ви можете заховати його у будь-яких важкодоступних місцях вашої машини. Не радимо залишати його на відкритих поверхнях та у бардачку, оскільки зловмисники зможуть з легкістю виявити маяк та позбутися його.

Основні переваги I-SEE маяка:

 • компактний та не привертає зайвої уваги;
 • не потребує підключення до джерел живлення;
 • не потрібно заряджати;
 • батареї вистачає приблизно на один рік, в залежності від кількості виходів на зв’язок (тривалість роботи батареї складає 1 рік з розрахунку двох виходів на зв’язок впродовж доби);
 • має режими тривоги та погоні;
 • показує місцезнаходження автомобіля на мапі (у момент запланованого виходу на зв’язок із маяком, а також у режимах тривоги чи погоні);
 • не сканується спеціальними пристроями, які зазвичай використовують зловмисники (як ми вже згадували раніше, більшість часу маяк знаходиться в режимі сну, тому відсканувати його неможливо).
Детальніше

У I-SEE маяка є декілька режимів роботи:

 • основний (маяк виходить на зв’язок згідно розкладу, який ви самостійно встановили у мобільному застосунку);
 • режим тривоги (маяк виходить на зв’язок та показує своє місцезнаходження кожні 10 хвилин);
 • режим погоні (маяк виходить на зв’язок та показує своє місцезнаходження в режимі онлайн).

Для того, щоб розпочати роботу з с I-SEE маяком, як і для початку роботи з с I-SEE трекером, на ваш мобільний телефон необхідно встановити застосунок під назвою I-SEE Security (його можна скачати в App Store та Google Play Market).

Потім потрібно зареєструвати свій профіль на номер вашого мобільного телефону. Персональні дані, які потрібно вводити одразу, це ім’я та адреса електронної пошти. Всю іншу інформацію можна вказати згодом.

Детальніша інформація по налаштуванню знаходить в інструкції.

I-SEE маяк може працювати як самостійний прилад, проте ми рекомендуємо використовувати його у парі з I-SEE трекером, задля максимального підвищення рівня безпеки вашого автомобіля.

Технічні характеристики
Стандарт передачи даннихGSM 900/1800
Канал зв'язкуGPRS
GPRS клас10
Тип навігаційної системиGPS та LBS
SIM-карти1
Оператор SIM-картиКиївстар
Тип живленняВбудована батарея
Тип батареїER18505M
Робоча температураВід -30°С до +70°С
Габарити57 х 70 х 25 мм
Маса90 г
Клас захисту корпусуIP65
Країна виробництваУкраїна
           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.