Топографічна карта Криму

860

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Топографічна карта Криму для Gps-навігаторів Garmin з маршрутизацією

Векторна карта Криму призначена для установки на персональний комп'ютер, після чого вона може бути завантажена в GPS навігатори Garmin, що підтримують функцію завантаження карт. Попередньо на ПК повинна бути встановлена програма Garmin Mapsource, що поставляється в комплекті з більшістю приймачів фірми Garmin. Також Mapsource можна завантажити з сайту компанії Garmin.

Електронна картка має суцільне покриття в межах Криму, в масштабі 1:100 '000 (в 1 см - 1 км) у північній та 1:50 '000 (в 1 см - 500 м) по південній частині півострова. Як картоснови використовувалися топографічні карти, космічні знімки, польові виходи з видрисовкою треків і визначенням координат точок на місцевості.

Карта Криму включає в себе плани міст: Алушта, Армянськ, Балаклава, Бахчисарай, Джанкой, Євпаторія, Красноперекопськ, Керч, Саки, Севастополь, Сімферополь, Судак, Феодосія, Ялта в масштабі 1:10 '000 (в 1 см - 100 м) .

Карта містить:

  • Назви та межі усіх населених пунктів Криму;
  • Шосейні, сільські та лісові дороги, туристичні стежки, залізні дороги, річки, озера, ліси, парки, відмітки висот більшості вершин Криму, перевали і т. д.;
  • Горизонталі з кроком 40 і 100 метрів;
  • Близько 6500 цікавих точок, серед яких: пам'ятки археології та архітектури, музеї, театри, готелі, ресторани, заправні станції, лікарні, аптеки і т. д.;
  • Карта Криму підтримує контекстний пошук по назвах населених пунктів, вулиць, цікавих точок (РОЇ).

По всій карті реалізована функція автопрокладки маршруту. У містах маршрут прокладається з урахуванням існуючих на сьогоднішній день знаків обмеження дорожнього руху (заборона поворотів, односторонній рух і ін).

Карта поставляється російською мовою (для русифікованих приладів) або в трансліті для приладів з оригінальною прошивкою.

Карта Криму поставляється у вигляді архіву. Для установки карти на Ваш ПК необхідно наявність програмного забезпечення Марѕоигсе (підійде будь-яка версія цієї програми: City Select, City Navigator, Metro Guide, World Map, Blue Chart та ін). Завантаження карти в приймач здійснюється програмою Mapsource. Перед завантаженням карту наобходіми розблокувати. Необхідно пам'ятати, що куплений Вами примірник карти може працювати тільки у Вашому приладі.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.