СТЗ Trimble EZ Guide 250

40160

Доставка:
Оплата:
Гарантія:
  • 1 рік (на усі товари)

Trimble ez-guide 250 - агронавигатор призначений для виконання сільськогосподарських робіт. Оснащений яскравим, кольоровим РК дисплеєм, вбудованим GPS приймачем, індикаторами підсвічування.

Конструкція GPS trimble ag 250 унікальна по своєму, надійний корпус гарантує водієві широке охоплення навколишнього середовища. Компактна система ez-250 дозволяє отримати зручність і комфорт в управлінні технікою.

Світлодіодні покажчики gps trimble 250 чітко сприймаються, дозволяють працювати і вдень і вночі. РК монітор показує стан і стан техніки, в поворотах, розворотах.

РК Дисплей ez 250 trimble різнобарвний, інтуїтивно зрозумілий і зручний у застосуванні. Встановити роботи пусконалагоджувального виду можна всього за пару хвилин.

Trimble_Ez-Guide_250

Звіт про проведену роботу формується і передається на флеш карту пам'яті для аналізу і подальших дій.

Будь-який водій зможе швидко і легко вивчити gps агро навігатор trimble. Досить п'яти хвилин і натискання шести кнопок для повного контролю.

Курсоуказатель GPS trimble ez-guide 250 активно використовується при культивуванні, окроплення і добрива полів. В результаті, ви зможете швидко і якісно виконати роботи, на відміну від звичайного проходження, зможете заощадити вартість обробки поля.

Добре використовується курсоуказатель trimble в сезон посіву, коли можна працювати 24 години в добу, в не залежності від погодних умов (дощ, туман).

Курсоуказатель gps trimble ez-guide 250 знижує напруженість, поліпшує самопочуття працівника, гарантує надійність під час роботи.

Курсоуказатель ez-250 дає максимальний економічний ефект, за рахунок  виключення пропусків при проходженні маршруту. Це дозволяє заощадити на насінні, добривах, пальному.

В системі gps trimble ez-250 присутня прогресивна функція водіння (шаблонна траєкторія "А+"), яка призначена для коригування перепусток при проходженні маршруту.

Курсоуказатель trimble ez-guide 250 має вбудований GPS приймач, за яким виводитися інформація на зовнішні пристрої про місце розташування і напрямку об'єктів за протоколом передачі даних "NMEA". Операція призначена для більш масштабних з/х завдань, наприклад посів.

Конструкція ez-250 міцна і стійка, відповідає сучасним стандартам якості, ідеально підходить для сільськогосподарських завдань різного рівня складності.

Курсоуказатель gps trimble ez-guide 250 легко модернізується. В залежності від поставлених завдань можна додати новий перелік функцій. Щоб увімкнути функцію "автоуправління" до пристрою підключається прилад AgGPS Steer (малюнок № 3). Також можна підключити більш прогресивний курсоуказатель EZ-Pilot (малюнок № 4). Еz-250 кріпитися на рульову колонку трактора і забезпечує постійний контроль за технікою.

AgGPS_EZ-Steer

Курсоуказатель точного землеробства trimble ez-guide 250 має ряд додаткових опцій, які в результаті дають повернення всіх фінансових вкладень і не вимагають заміни встановленого обладнання. В пам'ять агронавигатора ez-250 можна завантажити форму рельєфу ділянки. Крім того можна промаркувати ділянки поля, де зустрічалися перешкоди.

Функція "Zoom" при зменшенні дозволяє сформувати ділянку поля в повному масштабі, а при збільшенні оцінити якість пройденої ділянки.

У комплект пристрою trimble входить:

  • Курсоуказатель ez-guide 250;
  • Малогабаритна GPS-антена trimble;
  • Набір поживних шнурів для зарядки від прикурювача;
  • Тримач
  • Керівництво для використання з ez-250 російською мовою.

Траєкторії руху агротехніки:

траєкторія руху

траєкторія пересування

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.