Автопілоти

Автопілот - універсальний програмний комплекс, який автоматично коректує напрям пересування трактора по заданій траєкторії.

Під час технологічних операцій, особливо коли мова йде про посіві зернових культур і потрібно дотримуватися точність від одного до десяти сантиметрів, звичайний фахівець-механізатор стикається з рядом проблем: не дотриманням точності і швидкості під час зміни.

Для того щоб вирішити поставлені завдання даного типу і були винайдені автопілоти для сільгосптехніки. Автопілот для трактора допомагає досягти високої точності, особливо це стосується обробітку просапних культур.

На відміну від систем паралельного водіння автопілот може не тільки вказувати курс напрямки механізаторові, але і сам може підрулювати трактор по відношенню заданого маршруту.

автопілоти

Основні тонкощі і різновиди автопілотів

Автопілоти для тракторів можна умовно розділити на 2 типи:

  • Механічні
  • Гідравлічні

Механічний тип автопілота на трактор представляє з себе підрулуючий прилад, за допомогою якого можна керувати колесом керма і координувати трактор в заданому напрямку. Підрулуючий прилад можна встановити на абсолютно будь-який вид трактора.

Гідравлічний тип автопілота для трактора відповідає за управління пересування коліс з його допомогою гідравлічної системи. Вони звичайно ж дорогі за ціною, але і мають більш розширений функціонал і є більш точними.

Автопілот гідравлічного типу краще всього встановлювати на дорогу закордонну сільгосптехніку, але також є і аналогові варіанти для вітчизняної.

Максимальна точність роботи автопілота досягається за рахунок автоматичної реакції пристроїв на зміни навколишнього середовища. Продуктивність праці під час його використання покращується на 20%.

пристрій на сільгосптехніці

Автопілот для сільгосптехніки дає можливість виконувати різного роду завдання не залежно від того, яка погода, в денну або нічну зміну і найголовніше - це якість виконаної роботи. Технологічні операції різного рівня складності будуть виконуватися вчасно і в строк з максимальним ефектом.

Використання автопілота під час сіяння, обробки різного роду рослин дозволяє знизити огріхи і перекриття до пару сантиметрів. В результаті ми отримуємо високу швидкість обробки поля до 30 кілометрів на годину.

Також автопілот може скоротити до мінімуму смугу між двома прохідами трактора (смуга подвійної обробки). За допомогою цього ви зможете істотно скоротити витрати на матеріали такі як пальне, насіння, добрива і багато іншого.

Скоротивши витрати на матеріали ви побачите, що автопілот повністю окупив себе вже в першої технологічної операції при нормальній завантаження трактора і зіставимо з його вартістю.

Купити автопілот та інше обладнання для сільгосптехніки можна в місті Хмельницький в інтернет-магазині GPS-GROUP. Натисніть на розділ контакти або скористайтеся формою зворотного зв'язку замовивши (зворотний дзвінок).

Також ви можете скористатися послугами нашого консультанта (синя кнопка з ліва). Наші фахівці зв'яжуться з вами та нададуть відповіді на всі ваші питання.

Замовити автопілот для трактора!