Система вимірювання полів

Система вимірювання полів - це комплексна високотехнологічна система, яка дозволяє зробити точне вимірювання площі полів, обчислити периметр, довжину і на основі цих даних побудувати карту.

Система вимірювання полів дозволяє зберегти всі результати вимірювань для подальшого їх аналізу і нанесення на карту. Крім того вона дозволяє масштабувати, малювати і за необхідності розділяти ділянки поля, робити перш за тимчасові паузи і відступи в точках виміру.

Програма для вимірювання площі поля повністю русифікована, а також може експортувати дані у Google Earth KML, ESRI, DXF, ASCII, і треки CompeGPS, OziExplorer.

Система вимірювання полів

Система виконує не тільки вимірювання площі поля, але й має цілий ряд додаткових функцій:

 • Фільтрація HDOP
 • Сумісність з дисплеями VGA
 • Lat-Lon координати
 • UTM
 • Картографічні датумы (270)
 • Користувальницькі карти датум

Різновид систем для вимірювання площі полів

Сучасні системи вимірювання площі полів за рахунок своїх різновидів виробляють замір полів і відстаней. Програма для вимірювання площі поля володіє дуже широким функціоналом, що дає можливість на пристрої розділити поле на окремі ділянки та скласти результат цих ділянок.

У специфіці своєї роботи, система використовує алгоритм усереднення результатів, який у разі тривалого виміру поля підвищує вимірювальну точністю до сантиметрів (на 1 точку від 10 хв. до 1 год)

На сьогоднішній день система вимірювання полів по сигналу GPS працює з точністю до 3 метрів. Замір полів і точність обчислюється за певним алгоритмом. Береться середнє значення від самого великого числа точок і потім це значення починає змінюватись від одного сантиметра до десяти метрів. Варіація залежить від умов вимірювання, це може бути замір 1 точки, точність сигналу із супутника і т. п.

З цього програма для вимірювання площі поля дозволить вам виміряти площу вашої ділянки розміром в 10 Га, при цьому домогтися точності до 3 метрів і похибка всього лише буде складати 0,5 відсотків. Якщо система використовує замір поля на кожній точці від 1 хвилини, похибка буде незначною у тих ділянках де кілька соток.

Аналогом системи вимірювання площі поля може послужити навігатор портативного типу. Ми можемо запропонувати вам туристичні навігатори серії Garmin. Вони дозволяють зробити замір навігаційні пристрої ділянки від 10Га.

Також ми можемо запропонувати вам різні навігаційні пристрої.

вимірювання площі полів

Допоміжні системи вимірювання площі полів

Навігаційні пристрої - прилади портативного типу, які самі по собі є універсальними і їх можна використовувати в різних областях, в тому числі і робити замір полів. Прилади навігаційного типу коштують не дешево і тому вони не завжди можуть використовуватися раціонально.

Навігаційні побутові навігатори є хорошим співвідношенням ціни та якості дозволяють вирішити великий перелік проблем.

навігаційні пристрої

За рахунок навігаційних пристроїв можна вирішити наступні завдання:

 • Виявити реальний вимір полів. Визначити площу підданого обробці поля величиною від десяти до ста гектарів. Поля, у яких площа менше двох або трьох гектарів, в таких випадках навігаційний пристрій може давати невелику похибку. Щоб вирішити поставлені завдання, використовуйте пристрої фірми Garmin. У нас ви можете придбати Garmin etrex моделі (10, 20, 30), GPSMAP моделі (60CS, 60Cx, 62 st, 78s), Garmin Oregon моделі (450, 550), Garmin Dakota моделі (10, 20). Виробляти якісне вимірювання площі полів можна і за допомогою моделей старого типу - Legend, Vista HCx, Summit HC, GPS 60.
 • Пристрої навігаційні роблять підрахунок споживання пального, підраховують подоланий кілометраж , представляють реальний місцерозташування, показує курс пересування і багато іншого. Вся необхідна інформація виводиться на комп'ютерній карті. Портативні прилади фірми Garmin дозволяють зберігати повністю всю історію обробки і вимірювання площі поля. Цю інформацію можна використати в подальших діях.
 • Всі портативні пристрої навігації фірми Garmin дозволяють вибрати параметри виміру поля, а також визначити координати точок, які будуть передавати інформацію на комп'ютер з подальшим виведенням їх на карту.

Перед проведенням виміру поля, пристрій вимірює його площу. Прилад може пересуватися в області контуру і проводити виміри як пішки, так і на автомобілі або квадроциклі. Сам контур можна не замикати вручну, прилад може автоматично замкнути першу і останню крапку.

Додаткове обладнання для навігаційних пристроїв:

 • Живильний кабель для передачі з ПК
 • Виносна антена GPS
 • Кронштейн для кріплення

Як правильно вибрати систему вимірювання полів

Вибираючи систему вимірювання площі полів треба в першу чергу орієнтуватися на наступні показники:

 • Вимірювальна точність
 • Зручний і зрозумілий функціонал
 • Різновид функцій

Вимірювальна точність системи заміру полів буде до 1 сантиметра, у разі тривалого виміру від однієї точки до іншої. Вона чудово підійде в тому випадку, коли проводитися замір невеликої ділянки або для вирішення поставлених завдань з картографії і геодезії.

Якщо ж потрібно швидко виміряти окремий ділянку пройденого шляху і потім приступити до наступного, може підійти звичайний туристичний навігатор Garmin, який зробить всі поставлені завдання зі швидкістю автомобіля, при цьому точність буде складати до 3 метрів.

Зручний і зрозумілий функціонал системи вимірювання площі поля дозволяє водієві шляхом декількох натискань кнопки виміряти потрібну ділянку і отримати всі необхідні дані по пройденому маршруту.

Вибір системи

Для того щоб програма для вимірювання площі поля служила вам довго, надійно і справно, потрібно оволодіти певними навичками роботи:

 • Правильне поводження з сенсорним дисплеєм
 • Робота з програмою

Різновид функцій у системі виміру полів дуже великий. Система з максимальною точністю дозволяє зробити замір потрібної ділянки, за необхідності може зробити паузу в процесі вимірювання, робити відступи в даних, підтримка роботи з журналом пройденого шляху прямо на пристрої, конвертація записів в різні формати для подальшої обробки на комп'ютері.

Система виміру поля з допомогою синхронізації з комп'ютером передає дані по замірам через спеціальний додаток. За допомогою опрацьованих даних ви зможете сформувати різні види звітів.

З цього правильне вимірювання площі поля є найголовнішим етапом для поліпшення ефективності роботи сільського господарства і зменшення витрат на підприємстві.

Замовити систему заміру полів можна у магазині GPS-GROUP. Для цього зателефонуйте за вказаними номерами (0382) 72-55-10 або (050) 436-15-16 - Олександр.

Також ви можете скористатися формою (допомога в обладнанні або онлайн консультант), у тому випадку, якщо ви не змогли до нас додзвонитися.

Замовити систему вимірювання полів!