Системи точного землеробства

У нинішній час в Україні точне землеробство все більш активно впливає на розвиток сільської промисловості. А час, як відомо - це ваші гроші, за цим впровадження цих технологій є дуже актуальним.

Для початку давайте розберемося що це за технології точного землеробства і які у них є переваги?

Система точного землеробства - це сукупний комплекс заходів, який спрямований на поліпшення продуктивності з застосуванням техніки і матеріалів. З допомогою спеціального обладнання, вона дозволяє поліпшити точність і роботу на полях.

Системи точного землеробства в Україні

Особливості та переваги систем точного землеробства в Україні

Окупність не змусить довго себе чекати. Економічний ефект від впровадження настане вже в першому застосуванні, надалі економії природних і промислових ресурсів, а також ефективного використання робітників і техніки.

Крім того технології точного землеробства позитивно впливають на грунтову родючість і зберігає на високому рівні екологічну частоту вашої продукції.

Принцип роботи точного землеробства в Україні

Системи точного землеробства під час своєї роботи використовують Global Position System і GNSS координати, за допомогою яких відбувається коригування і манера пересування. Під час їзди вона виконує цілий ряд етапів:

  • Накопичення всіх необхідні даних про полях, культурах, регіонах.
  • Дослідження та обробка накопичених даних для прийняття потрібних дій.
  • Виконання операцій агротехнологічного характеру

Системи землеробства умовно можна розділити на ті, які виконують паралельне водіння, заміряють поля і автопілоти.

системи паралельного водінняОсновна задача, яку виконує система паралельного водіння - з максимальною точністю виконувати паралельне водіння сільгосп техніки між рядів, не залежно від того чи це ніч чи погані погодні умови.

Під час проходження, система землеробства дозволяє скоротити ширину смуги "подвійної обробки". Це дозволяє скоротити 15% витрати на використовувані ресурси. Система точного землеробства збільшує трудову активність персоналу і стає незамінним помічником в сільськогосподарській промисловості.

Автопілоти активно використовуються на сільгосп техніки. Вони використовуються, коли потрібна особлива точність виконання технологічних операцій, від одного до десяти сантиметрів. Виконувати сільськогосподарські операції автопілотом можна і в вдень і вночі. Також під час роботи він дозволяє скоротити широту "подвійної обробки".

Системи заміру полівСистема виміру поля дає можливість максимально ефективно виміряти периметр поля, його площу і багато іншого. З допомогою збережених даних по вимірам можна створити і відтворити карту на комп'ютері чи пристрої.

Система землеробства дозволяє забезпечити максимальну чіткість управління аграрних машин (до 2 см). Потрібно ще врахувати, що чим вище чіткість, тим більше зростає область застосування.

Система точного землеробства зможе цілком окупити себе вже в першому році застосування. На практиці доведено, що точне землеробство в Україні та використання цих систем у сільському господарстві показали приголомшливий ефект. За короткий термін експлуатації окупилися всі вкладені кошти.

Купити системи точного землеробства в Хмельницькому

Купити і встановити дану систему можна в інтернет-магазині GPS-GROUP в місті Хмельницький окружний області. Заповніть форму або зателефонуйте нам за вказаними телефонами і ми відповімо на всі питання, що цікавлять вас (0382) 72-55-10 або (050) 436-15-16, менеджер Олександр.

Замовити систему точного землеробства!